Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/26
„Trudno się rozstać, ale już trzeba na pożegnanie uśmiech mi daj.
Te chwile, które tu przeżyliśmy zostaną w sercu przez wiele lat.
Do widzenia Przyjaciele! Wspólnych spraw mieliśmy wiele.
Dziś ta nitka się urywa, coś się kończy a coś się zaczyna…”
Absolwenci klas Ósmych na uroczystej akademii z okazji zakończenia roku szkolnego wyśpiewali pożegnanie ze swoją Szkołą Podstawową. Nie odchodzą z pustymi rękami – otrzymali świadectwa, listy gratulacyjne od Pana Burmistrza, które wręczyła pani Urszula Sikorska, nagrody książkowe od Rady Rodziców. Najlepsi uczniowie z każdej klasy zostali uhonorowani nagrodą im. Juliana Zubka, wręczoną przez jego syna Krzysztofa. Pan Dyrektor podziękował za całoroczną pracę i życzył wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.




