Aktualności

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 08 czerwca 2021r. zmarła                                              BARBARA  SZABLA emerytowana Nauczycielka języka angielskiego, rosyjskiego, Nauczyciel Bibliotekarz Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego w Łomnicy Zdroju. W Zmarłej straciliśmy znakomitego Nauczyciela, osobę o dużej wrażliwości i sercu, Koleżankę i Przyjaciela....

Muzyka łagodzi obyczaje i jest dobra na wszystko. Muzyka to sposób na monotonię, sposób na nudę, odreagowanie i odskocznia od nauki zdalnej. A że przy okazji zagra się dla innych i wygra do tego nagrody to wartość przynajmniej podwójna. Przekonali się o tym dwaj uczniowie z klasy VII A: Piotr Cięciwa i Igor Żywczak, którzy reprezentowali szkołę w XXVI Konkursie Młodych Muzyków Instrumentalistów...

Dzień Dziecka zatrzymuje nas w radości przy naszych pociechach. Pozwólmy Im pośród prezentów i niespodzianek tego dnia odnaleźć to, czego potrzebują najbardziej... wspólnie spędzonych chwil.

Nasza świąteczna kartka z kalendarza przywołuje jedyny i wyjątkowy dzień, pełen radości i miłości, wspomnień i tęsknot, ale nade wszystko serdecznych życzeń. 

Znamy już laureatów ogólnopolskiego konkursu dla uczniów szkół uczestniczących w XI edycji programu „Twoje dane – Twoja sprawa”. Zadaniem konkursowym było przygotowanie poradnika dla rodziców pt. „Życie rodzinne online i offline. Porozmawiajmy o ochronie danych osobowych”.

archiwum wiadomości